Oferta

Nasze maszyny

O firmie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Chemirol Sp. z o.o. powstało w roku 1990 w Mogilnie. Od przeszło ćwierćwiecza dostarczamy kompleksowe rozwiązania w rolnictwie i gromadzimy potencjał wiedzy oraz doświadczenia, a każdego dnia nasi specjaliści potwierdzają pozycję naszej marki w branży, doradzając i reagując na potrzeby zadowolonych Klientów.

PUH Chemirol przeszło długą drogę od lokalnej hurtowni środków ochrony roślin po lidera w kompleksowej obsłudze rolnictwa i specjalistę w zakresie dostarczania maszyn rolniczych oraz doradztwa w ochronie upraw. Po 10 lat obecności na rynku udało nam się przetrzeć nasze szlaki na tyle skutecznie, że docieraliśmy już praktycznie do każdego gospodarstwa w kraju, ciesząc się rosnącym zaufaniem Klientów i coraz większą rozpoznawalnością marki.

PUH Chemirol jest wyłącznym dystrybutorem produktów Giant  i w swojej ofercie aktualnie oferujemy 40 modeli ładowarek przegubowych oraz modele ładowarek  teleskopowych. Nasze produkty znajdziesz u naszych dealerów . 

Stworzyliśmy sztab specjalistów odpowiedzialnych za promocję produktów. Efektem ich pracy było budowanie rosnącej pozycji eksperckiej, a potwierdzeniem tego – gromadzenie zaplecza wiedzy agrodoradczej, możliwość odniesienia do własnych zasobów badawczych, a w konsekwencji zakorzenić markę w Polsce .

Konsekwentnie rozbudowujemy portfolio produktów sektorze zaopatrzenia gospodarstw w maszyny rolnicze oraz środki do produkcji , które obejmuje już 20 marek, dzięki czemu zwiększa się udział w rynku rozwiązań konkurencyjnych cenowo, a ponadto ofertę uzupełnia szeroka gama ciągników , opryskiwaczy i maszyn uprawowych 

Dziś, po blisko trzech dekadach jesteśmy dumni z faktu, że oferujemy sprawdzone, bezpieczne i kompleksowe rozwiązania w obsłudze nowoczesnego rolnictwa, dbamy o fachowość doradztwa, a nasze innowacje wdrażamy w poszanowaniu dla tradycji i etosu branży. Każdego dnia ponad 900 pracowników PUH Chemirol potwierdza swoją pracą, ambicją i zaangażowaniem, że marka Chemirol łączy się tylko ze sprawdzonymi, pewnymi i bezpiecznymi rozwiązaniami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bardzo rozbudowaną ofertą, w której odnajdą Państwo ładowarki GIANT do wszelkich zastosowań. Wyrażamy przekonanie, iż ładowarka kołowa zakupiona w Chemirol kompletnie spełni Państwa oczekiwania.